Apie mus

Siekite tikslo kartu su mumis

Ar išnaudojote savo verslo plėtros galimybes? Mes įsitikinę, kad ne! Paverskite mūsų žinias ir patirtį savo įmonės pelnu.


KAS MES ESAME

Nuolat besikeičianti verslo aplinka verčia tobulėti kasdien. Visų resursų išnaudojimas yra verslo sėkmės garantas ar net išlikimo priemonė. Elektroninis marketingas- tikriausiai vienintelė galimybė įgalinanti padidinti produkto ar paslaugos vertę, tuo pačiu sumažinant marketingo kaštus. Skaitmeninė revoliucija sugriovė seną verslo organizavimo tvarką. Svarbiausias elektroninio marketingo specialistų tikslas kintančioje aplinkoje suvokti ir naudotis galimybėmis, kurias suteikia internetas siekiant sukurti papilodomus verslo sėkmės svertus. Tačiau tai kompleksinis dalykas reikalaujantis specializuotų žinių ne tik marketingo, reklamos, programavimo, dizaino, kūrybos, analitikos, bet ir psichologijos srityje.

eStrategai tai jauna, dinamiška komanda, vienijanti specialistus galinčius profesionaliai sukurti ir įgyvendinti visus elektroninio marketingo formavimo etapus, pradedant idėja, planavimu ir strategijos įgyvendinimu. Mes mylim savo darbą ir dirbam neskaičiuodami nei laiko, nei jėgų- mums diena lygi nakčiai. Nuolat ieškome ir taikome naujausias technologijas, žinias ir idėjas siekdami generuoti sėkmę Jūsų verslui. Įgyvendindami idėjas remiamės tik naujovėmis ir originaliais sprendimais, nes tas kas buvo vakar, jau netinka rytoj.

Mūsų tiklas, kad eStrategai taptų patikimu Jūsų verslo sėkmės partneriu. Todėl brangindami ir vertindami savo klientą siekiame patenkinti visus Jūsų įmonės marketingo poreikius, pradedant prekės ženklo formavimu, svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimu, optimizavimu,  internetinių projektų diegimu, rinkodaros internete įgyvendinimu , CRM, reklamos dizaino formavimu, ir baigiant projektų priežiūra, bei duomenų analize.

Internetinės rinkodaros sprendimus įgyvendiname nuo 2008 metų. Dirbame tarptautiniu mastu, todėl padėsime žengti ir už Lietuvos ribų. Mums nėra mažų ar didelių įmonių bei darbų, kiekvenam mūsų klientui dirbame kaip sau, kad būtų pasiektas maksimaliausias rezultatas. Stengiamės nuodugniai ir suprantamai klientui paaiškinti apie esamą situaciją, supažindinti su atliekamo darbo procesu. Mąstome ir dirbame strategiškai tam, kad kliento norai ir poreikiai taptų realybe visais įmanomais metodais. Nuolat ieškome naujų iššūkių ir sprendimų, nes Jūsų Sėkmė yra mūsų Sėkmė.