Naujienos

Pranešimas spaudai

Kaunas, Spalio 4 d., 2017

Skaitmeninės Rinkodaros agentūros iš Vidurio ir Rytų Europos susijungė į bendrą BlueAlliance tinklą

Devynios “Google Premier Partner” statusą turinčios reklamos agentūros iš Vidurio ir Rytų Europos šalių pasirašė bendrą susitarimą dėl tarptautinio bendradarbiavimo.

BlueAlliance reklamos agentūrų tinklas, tai verslo bendradarbiavimo idėja tarp skaitmeninės rinkodaros agentūrų iš Lietuvos, Čekijos, Vengrijos, Lenkijos, Rumunijos, Slovakijos ir Ukrainos. Bendradarbiavimą inicijavusios agentūros siekia išplėsti savo veiklą kitose. Pagrindinė bendradarbiavimo nauda bus galimybė pasiūlyti savo klientams aukšto lygio reklamos paslaugas kitų šalių rinkose, dalintis gerąja patirtimi ir naujienomis greitai besikeičiančioje skaitmeninnės rinkodaros srityje.


Iniciatyva buvo pradėta 2016 m. su tikslu susieti bendras vertybes, misiją bei specializaciją vienijančias nepriklausomas reklamos agentūras, puikiai išmanančias savo šalies vartotojų įpročius. Vienas iš svarbiausių kriterijų tapti BlueAlliance nare, yra “Google Premier Partner” statuso turėjimas, kaip įrodymas, jog agentūra turi ilgametę darbo patirtį bei yra pajėgi dirbti su dideliais reklaminiais biudžetais. Bendradarbiavimo sutartį pasirašiusios agentūros teikia profesionalias skaitmeninės rinkodaros, paieškos tinklo optimizavimo (SEO), paieškos sistemų marketingo (Google, Yandex, Bing sistemose) bei socialinių tinklų administravimo paslaugas.

Šiuo metu BlueAlliance tinklą sudaro devynios agentūros-narės:

 • eStrategai (Lietuva),
 • Aweb (Ukraina),
 • Bluerank (Lenkija),
 • Effectix (Čekija),
 • Growww Digital (Vengrija),
 • INTREN (Vengrija),
 • KG Media (Kroatija),
 • Pizza SEO (Slovakija),
 • WebDigital (Rumunija).

BlueAlliance tinklas sukurtas padėti klientams pilnai išnaudoti skaitmeninės reklamos galimybes bei įgyvendinti savo verslo tikslus Vidurio bei Rytų Europos rinkose, papildomai neieškant naujos reklamos agentūros plečiantis į kitas šalis.

Sutartis buvo pasirašyta susitikimo Lenkijoje metu, kuris vyko Bluerank agentūroje šių metų rugpjūčio mėnesį. Susitikimo metu dalyvavo ir oficialūs Google Lenkija atstovai.

Žodis:

- kalbant apie reklamavimąsi tarptautiniu mąstu, manau, kad tik vietinės agentūros turinčios ilgametę patirtį gali suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Be ryškiausio pranašumo – vietinės kalbos suvokimo, šios agentūros puikiai išmano savo šalies vartotojų įpročius internete bei gali išnaudot jau turimus verslo kontaktus bei patirtį siekiant maksimalių rezultatų.

- džiugu, kad mūsų iniciatyva buvo taip palankiai priimta tarp kitų agentūrų turinčių “Google Premier Partner” statusą. Tai tik įrodo, kad visi suprantame bendradarbiavimo naudą, ir kad veikiant kartu galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų nei atskirai. Dabar galėsime savo klientams pasiūlyti profesionalias reklamos paslaugas beveik bet kurioje Europos šalyje, turint omenyje, kad prie bendradarbiavimo planuoja prisijungti dar daugiau agentūrų iš kitų Europos šalių.

- Skirtingai nei kitos tarptautinės agentūros teikiančios paslaugas keliose šalyse, BlueAlliance, garantuoja visišką nepriklausomybę agentūroms-narėms. Tai užtikrina galimybę toliau naudoti savo prekės ženklą ir pavadinimą. Tikime, kad klientai tai įvertins kaip kokybės ir skaidrumo standartą verslo bendradarbiavimo srityje, ką mes labai vertiname.

Žymos:

 • #BlueAlliance
 • #UnitedWeClick
 • #CEEPremierPartnersAlliance
www: http://bluealliance.eu

Dėl papildomos informacijos susijusios su šiuo spaudos pranešimu, prašome kreiptis:


UAB "Admedija"