Socialinė rinkodara

Reklama socialinuose tinkluose

Vienas iš labiausiai augančių reklamos kanalų yra socialiniai tinklai. Tai reklama, kuri sparčiai skinasi kelią nestandartinių sprendimų dėka, įtraukdama vartotoją į produkto ar paslaugos pristatymą ir jo evoliuciją. Tokiu būdu socialiniuose tinkluose pristatomas produktas puikiai supažindina dalyvį su prekės privalumais, sukurdama grupę produkto pasekėjų kurie gali būti visuomet savo mėgstamo prekinio ženklo ar paslugų sukūryje, tai viena tobuliausių reklamos formų, nes ji visuomet prisiriša prie vartotojo ir plinta piramidiniu principu.

Rinkodara socialiniuose tinkluose verslui suteikia galimybę priartėti prie potencialaus ar esamo kliento kaip niekada arti. Galėsite užmegzti bei palaikyti naujus ryčius su klientais, tuo pačiu pagerindami savo pozicijas paieškose sistemose. Socialinis marketingas, tai vienas efektyviausių internetinės rinkodaros kanalų apimančių Google+, Facebook, LinkedIn, Foursquare, Twitter Digg, Odnoklassniki, V Kontakte ir kitus. Taupykite savo laiką, perleisdami socialinę komunikaciją mūsų specialistams, kurių profesionalumas padės formuojant Jūsų prekės ar paslaugos žinomumą ir įmonės įvaizdį.

Nauda neabejotina:

  • Tiesioginis bendravimas su potencialiais klientais ir prekės ženklo populiarinimas.
  • Nauji lankytojai – padidins potencialių klientų ratą piramidiniu informacijos sklaidos principu.
  • Nuorodos – dalinkitės naujausia informacija paprastai ir efektyviai.
  • Prekės ženklo populiarinimas –aktyvumas internete skatina Jūsų matomumą, gerina įvaizdį, vartotojai atpažįsta prekės ženklą ir jį sieja su kokybe.
  • Kokybės balas paieškų sistemoms – paieškos sistemos kreipia dėmesį į turinį, aktyvumą, kas gerina kokybės balą paieškos sistemų algoritmuose ir generuoja papildomus apsilankymus per nemokamus kanalus.